Skrzynka na listy - Antracyt - Grafit

Nowoczesna forma, doskonały materiał i wyjątkowy kolor – to wszystko wyróżnia antracytowe produkty z oferty sklepu Spectim! Warto wziąć pod uwagę, że antracyt to odmiana węgla, która charakteryzuje się powolnym spalaniem (a więc długo utrzymuje ciepło), a bryłki antracytu mają piękny kolor – szaroczarny lub czarny. Ponadto ów minerał odznacza się delikatnym, półmetalicznym połyskiem, dzięki któremu każda antracytowa skrzynka na listy będzie wyglądać bardzo ładnie i niezwykle elegancko! To wyjątkowy produkt, który pomoże Państwu zadbać o klasyczny anturaż przestrzeni okołodomowej.

14.jpg

Nowoczesna skrzynka na listy – antracyt - grafit

Proponujemy Państwu produkty z szerokiej gamy skrzynek dostępnych w naszej ofercie. Jesteśmy pewni, że spodobają się Państwu skrzynki z ocynkowanej stali w kolorze antracytowym. Mogą Państwo dobrać skrzynkę na listy w modnym antracycie do swoich potrzeb i zdecydować się na wypukły front (dzięki któremu skrzynka będzie zawdzięczać nietypowy kształt), wybrać pojemne miejsce na gazety albo wygodne oświetlenie wewnątrz skrzynki i regulowaną klapkę. Skrzynka na listy z antracytu to dobry wybór!

Zwiększ bezpieczeństwo dzięki antracytowej skrzynce na listy!

W asortymencie naszego sklepu prezentujemy modele o oryginalnym wzornictwie, dzięki czemu skrzynka na listy w kolorze antracytu będzie stanowić elegancki element wyposażenia posesji, niezawodnie ochraniający korespondencję przed deszczem oraz zabrudzeniem.
Propozycje Spectim to zarazem doskonałe połączenie standardowej antracytowej skrzynki na listy z najnowszą technologią. Wśród naszych produktów znajdą Państwo rozwiązania specjalnie zaprojektowane do konkretnych typów kamer renomowanych producentów, jakimi są Vidos oraz Hikvision. Oferujemy także popularne i cenione przez wielu użytkowników warianty antracytowej skrzynki na listy z domofonem. Tego rodzaju wykonania skrzynki na listy w barwie antracytu odczuwalnie zwiększą bezpieczeństwo mieszkańców domu, a jednocześnie dzięki minimalistycznemu designowi znakomicie wpasują się w otaczającą przestrzeń.

Każdy dostępny egzemplarz cechuje najwyższa jakość, w efekcie czego nasze produkty stanowią wybór na lata. Spectim zaprasza na zakupy!

zdjęcie podglądowe produktu
Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów