Skrzynka na listy przelotowa do zabudowy

Skrzynka na listy pocztowa przelotowa z oferty naszego sklepu internetowego Spectim to wyjątkowy produkt, który posiada wygodną możliwość regulacji długości przelotu szuflady i dostosowania jej do grubości muru. W efekcie mogą Państwo otrzymać estetyczny i funkcjonalny produkt, którego uniwersalny charakter umożliwia szybki i praktyczny montaż na każdym murze o praktycznie każdej grubości – aż do maksymalnego rozstawu skrzynki. Dostępne u nas modele przeznaczone do zabudowy są wykonane z materiałów najlepszej jakości, między innymi skrzynka na listy przelotowa ze stali nierdzewnej  lub lakierowane proszkowo w kolorze czarnym, antracytu czy graficie. Każdy produkt z naszego sklepu jest objęty dwuletnią gwarancją. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą skrzynek pocztowych przelotowych na listy, a w razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Nasz zespół fachowców jest chętny, aby udzielić Państwu fachowej porady.

14.jpg

Wygodna skrzynka na listy przelotowa

Przelotowa skrzynka na listy do zabudowy jest przeznaczona do wmurowania, na przykład w słupku ogrodzenia czy w murze. Produkt tego typu - jak choćby popularna skrzynka na listy przelotowa do wmurowania 20 cm - jest wyposażony w drzwiczki odbioru listów z okienkami wizyjnymi i kluczykami, zaś jego głębokość może być regulowana (zakres głębokości wynosi od 18 do 41 cm, dzięki czemu można ją dopasować do muru o każdej grubości). Nasze skrzynki na listy typu: przelotowe spełniają normy europejskie na format A4 i C4, zaś ich wysoka odporność na korozję zapewnia długą żywotność, z której będą się Państwo cieszyć latami.

Skrzynka na listy do zabudowy z szybką dostawą

Jesteście Państwo właśnie w trakcie poszukiwań gustownej skrzynki na listy przelotowej na ogrodzenie mieszkając np. w Warszawie? Żaden problem! Co nas wyróżnia? Spectim to szybka wysyłka i dostawa w ciągu doby lub czterdziestu ośmiu godzin! W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail (sklep@spectim.pl), lub pod telefonem (791 995 752). Wycenimy Państwa zamówienie i chętnie doradzimy w wyborze systemu, a przy zamówieniach hurtowych udzielimy Państwu rabatu!

14.jpg
zdjęcie podglądowe produktu
Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów