Skrzynki do wbudowania w konstrukcję drzwi, naświetle

W sklepie internetowym Spectim oferujemy solidne skrzynki na listy na drzwi w panelu wykonanym ze stali nierdzewnej lub malowanym proszkowo o grubości 2 mm lub 22-46 mm i zamontowanych modułów skrzynkowych prostych lub skośnych, z drzwiczkami otwieranymi na prawo. Skrzynki wielowrzutowe dedykowane są do drzwi aluminiowych, drewnianych lub PCV.

 

Prosimy o kontakt  z działam sprzedaży telefonicznie : 798 107 002  lub @ sklep@spectim.pl  w celu uzyskania wyceny.

Efektowna skrzynka na listy drzwiowa zamiast szyby lub panela

Nasze skrzynki pocztowe na drzwi zostały specjalnie zaprojektowane do wbudowania w konstrukcje drzwiowe. Dostępne w asortymencie Spectim warianty skrzynki na listy w drzwiach są złożone z modułów skrzynkowych oraz panelu frontowego. Korespondencja wsuwana jest do skrzynki pocztowej na drzwi przez otwory wrzutowe znajdujące się z przodu instalacji i wyjmowana przez adresata przez drzwiczki ulokowane z tyłu. Skrzynka na listy drzwiowa produkowana przez Spectim na zamówienie, wykonywana jest zgodnie z wymiarami podanymi przez kontrahenta, dzięki czemu idealnie dostosuje się do danej przestrzeni na miejscu montażu. Do wyboru pozostawiamy Państwu atrakcyjne wizualnie warianty z modułami prostymi bądź skośnymi oraz panelami ze stali nierdzewnej, jak i malowane proszkowo, z gwarancją wysokiej odporności na korozję.

 

Skrzynki na listy na drzwi w wariancie, jakiego potrzebujesz

Skrzynka na listy w doświetlach drzwi może zostać wykonana w połączeniu z domofonem analogowym lub cyfrowym. Proponujemy ponadto modele skrzynki na listy do naświetli konstrukcji drzwiowych z wyciętym numerem posesji i nazwą ulicy podświetlaną diodami LED. Zakres naszych realizacji obejmuje również w funkcje czytnik na breloki oraz pastylki dallas. Prezentowane w niniejszej kategorii skrzynki na listy na drzwi to realizacje przykładowe. Liczbę modułów skrzynkowych w połączeniu z dodatkowymi elementami do wbudowania wykonujemy według indywidualnego projektu. Jako doświadczony producent specjalizujemy się w skrzynkach na listy m.in. w doświetlach drzwi, dlatego podejmujemy się realizacji nawet projektów nietypowych według specyfikacji zleceniodawcy. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem oraz kontaktu.

zdjęcie podglądowe produktu
Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów