Skrzynka na listy z wideodomofonem

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowy i nowoczesny produkt, jakim jest skrzynka na listy z wideodomofonem. Produkty tego typu to urządzenia na miarę współczesnych czasów, które idealnie pasują do XXI wieku. Ich cechą charakterystyczną jest wysoki stopień zelektryzowania – w końcu skrzynka wyposażona w kamerę to nie byle co! Dzięki wbudowanemu panelowi wideodomofonowemu można znacznie zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców domu – dzięki skrzynce na listy z domofonem i kamerą w końcu lokatorzy mogą zobaczyć, kto stoi obok skrzynki i usłyszeć, co mówi do domofonu. Na wspomniany panel składają się monitor i wygodny panel przedni z przyciskami oraz otworem wrzutowym.

14.jpg

Nowoczesna skrzynka na listy z wideodomofonem

Nie da się ukryć, tego rodzaju zaawansowana technologicznie skrzynka na listy przelotowa z wideodomofonem to swoiste dwa w jednym – w końcu produkt pełni jednocześnie funkcję domofonu i zapewnia elektroniczne otwieranie bramy oraz furtki. Może właśnie dlatego skrzynka z pełnym oprzyrządowaniem elektronicznym to must have ostatniego sezonu. Skrzynkę z opcją domofonu i wideo polecają zarówno dekoratorzy wnętrz, jak i technicy oraz osoby dbające o publiczne bezpieczeństwo. W końcu komfort bliskich jest bezcenny! Zapewnij go domownikom dzięki wideodomofonowi wygodnie zintegrowanemu ze skrzynką na listy!

Skrzynka na listy z wideodomofonem od Spectim to doskonały wybór

W zależności od własnych potrzeb i wymagań, mogą Państwo wybrać idealną skrzynkę na listy z wideodomofonem IP. Poszczególne modele różnią się między sobą poszczególnymi parametrami (między innymi dostosowanym rodzajem montażu, specjalistycznym materiałem wykonania, szczegółowym typem monitora, rodzajem i wielkością ekranu, kątem widzenia kamery, szczegółowym rodzajem oświetlenia nocnego oraz innymi funkcjami).

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą m.in. skrzynek przelotowych z wideodomofonem. Na naszej stronie internetowej nieustannie pojawiają się nowe modele, wciąż poszerzamy dostępną gamę kolorów i wykorzystujemy w procesie produkcji nowe, ciekawe materiały. Skrzynka na listy z kamerą od Spectim to luksus, na który możesz sobie pozwolić – gwarantujemy atrakcyjne ceny, a przy zamówieniach hurtowych z przyjemnością udzielamy rabatów! Na rynku wyróżnia nas szybka wysyłka i dostawa w ciągu doby lub czterdziestu ośmiu godzin! W przypadku pytań prosimy o kontakt – jesteśmy dyspozycyjni pod adresem e-mail (sklep@spectim.pl), lub pod telefonem (791 995 752). Chętnie Państwu doradzimy w wyborze idealnej skrzynki pocztowej zarówno z wideodomofonem, jak i klasycznej.

14.jpg
zdjęcie podglądowe produktu
Jest 35 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 23 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 35 elementów