SKRZYNKA NA LISTY CZARNA

Oferowane w sklepie internetowym Spectim czarne skrzynki na listy są idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu wygodnie odbierze się korespondencję bez konieczności opuszczania posesji. Dzięki solidnym komponentom wyróżniają się one znakomitą trwałością oraz wytrzymałością. Przewidziane do zamontowania w ścianach lub murkach ogrodzenia pozostają odporne na zmienne warunki atmosferyczne, deszcz i śnieg, stanowiąc jednocześnie oryginalny pod względem wizualnym element wyposażenia budynku.


Prezentowane w niniejszej kategorii skrzynki pocztowe czarne cechuje funkcjonalna uniwersalność. W efekcie regulowanej głębokości dany model z łatwością dostosuje się do grubości docelowej ścianki, przewidzianej jako miejsce montażu.

Przemyślana wielkość otworu wrzutowego na froncie czarnej skrzynki na listy uniemożliwia wyjęcie z niej korespondencji przez osoby nieupoważnione. Zawartość jest ponadto osłaniana przez klapkę zasłaniającą wrzut. Odbioru przesyłek dokonuje się wygodnie z drugiej strony murka. Do każdego egzemplarza skrzynki na listy czarnej dołączone są dwa kluczyki do zamka.

Skrzynki pocztowe czarne - zabezpiecz listy w eleganckim stylu

Produkty z asortymentu Spectim to nie tylko synonim jakości, ale także szereg możliwości wybrania egzemplarza, idealnie odpowiadającego indywidualnym potrzebom przyszłych użytkowników.


Oferujemy skrzynkę pocztową na listy czarną zarówno w tradycyjnym wykonaniu, jak i specjalnie przewidzianą do domofonu, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo posesji. Naszym klientom pozostawiamy do wyboru atrakcyjne opcje, takie jak otwieranie drzwiczek na lewo, specjalna szuflada skośna do murków wąskich, a także szczególnie designerskie wycięcia napisów podświetlanych LED, mogących prezentować np. numer domu, nazwę ulicy czy logo firmy.


Skrzynka na listy czarna nie jest też jedynym wariantem kolorystycznym, dostępnym w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych artykułów, a w razie pytań nasi doradcy chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

zdjęcie podglądowe produktu

Skrzynka na listy czarna 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów