Praktyczna skrzynka na listy z domofonem i szyfratorem

Dzięki temu, że stawiamy na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy z zakresu nauk technicznych, zdobyliśmy niemałe doświadczenie w tym zakresie. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku, ponieważ dążymy do zapewnienia Państwu wysokiej jakości wszystkich naszych produktów – tak, aby mogli Państwo cieszyć się estetyczną i funkcjonalną pocztową skrzynką na listy do zabudowy z domofonem. Nasz priorytet? Sprostać wszystkim wymaganiom obsługiwanych klientów!

Pocztowa skrzynka na listy z domofonem i szyfratorem do wmurowania to produkt, z którego jesteśmy szczególnie dumni. Z pewnością będą Państwo z niego zadowoleni! Pragniemy podkreślić, iż wszystkie akcesoria od marki Spectim są odporne na korozję, ponieważ pokrywamy je dodatkową powłoką ochronno-dekoracyjną. Uzyskujemy ją dzięki nowoczesnym metodom z użyciem wysokiej klasy specjalistycznych lakierów proszkowych. Nasze propozycje umożliwiają wygodny odbiór korespondencji, a także zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Ponadto nowoczesne modele do zabudowy można doskonale dobrać do otoczenia. Klienci mogą wybrać określony rozmiar i kolor produktu pasujący do elewacji czy stylu budynku.

zdjęcie podglądowe produktu
Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Pocztowa skrzynka na listy przelotowa z szyfratorem

Klasyczne modele zamykane i otwierane na kluczyk z przodu są coraz rzadziej zamawiane przez klientów. Nie jest to bowiem zbyt wygodne rozwiązanie. W naszym sklepie udostępniamy przelotową skrzynkę pocztową na listy do wmurowania, wyposażoną w nowoczesny szyfrator i domofon. Taki zestaw wpływa na bezpieczeństwo oraz komfort domowników. Panel jest wyposażony w zamek szyfrowy lub czytnik, który umożliwia szybkie otwarcie furtki czy bramy przy pomocy kodu PIN oraz breloka. Poprzez użycie szyfru można również aktywować i dezaktywować alarm.

Dlaczego warto wybrać przeznaczone do zabudowy, przelotowe skrzynki pocztowe na listy z domofonem, dostępne w sklepie Spectim? To najwygodniejsza i najbezpieczniejsza forma odbioru prywatnej lub firmowej korespondencji. Model przelotowy do wmurowania jest praktyczny i do tego estetycznie się prezentuje, tworząc spójny design z ogrodzeniem. Nasze produkty zostały wyposażone w regulowaną szufladę, dzięki czemu mogą zostać dopasowane do grubości muru. Ponadto umożliwiamy wybór kilku wariantów kolorystycznych.

Skrzynka na listy do zabudowy z domofonem

Już na etapie projektowania ogrodzenia warto uwzględnić umiejscowienie skrzynki pocztowej na listy do wmurowania, w szczególności gdy właściciel planuje montaż nowoczesnego panelu wyposażonego w dodatkowe funkcje, takie jak domofon oraz szyfrator. To wygodne i oszczędne rozwiązanie 3w1, które zapewnia maksymalny komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Domownicy mogą łatwo komunikować się z osobami przebywającymi na zewnątrz, zanim wpuszczą odwiedzających do środka. Taki system jest stosowany zarówno na prywatnych, jak i firmowych posesjach.

Jak oraz gdzie zamontować domofon ze skrzynką na listy? Taka konstrukcja najczęściej jest przeznaczona do zabudowy w elewacji ogrodzenia lub w specjalnych słupkach multimedialnych, które można również nabyć w naszym sklepie. Modele z szyfratorem przeznaczone do otwierania i zamykania bramy oraz furtki powinny znaleźć się właśnie w pobliżu tych elementów ogrodzenia. Montaż jest prosty i intuicyjny, dokładnie tak samo jak codzienna obsługa zestawu. Na naszej stronie w zakładce Porady można znaleźć kilka instrukcji dotyczących instalacji i konserwacji paneli.

Skrzynki na listy do wmurowania z domofonem i szyfratorem od producenta

Zapewniamy fachowe doradztwo oraz błyskawiczną dostawę. Każdy domofon ze skrzynką do wmurowania dostępny w naszym sklepie jest objęty 2-letnią gwarancją producenta oraz spełnia normy europejskie na pocztowy format A4 i C4. Proponujemy bogatą paletę kolorów, na które możemy pomalować odporną na czynniki zewnętrzne stal nierdzewną. Umożliwiamy również laserowe znakowanie paneli wraz z umieszczeniem nazwy firmy lub ulicy i numeru posesji z dodatkowym podświetleniem LED, co znacznie ułatwia dostarczanie listów. Chętnie służymy wsparciem na każdym etapie współpracy. Mogą Państwo kontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez wiadomości e-mail.

Czy skrzynka pocztowa jest obowiązkowa?

W dobie cyfryzacji część osób zapewne sądzi, że zawód listonosza jest zbędny. Nic bardziej mylnego! Co więcej, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 3 kwietnia 2014 r. każdy właściciel nieruchomości jest zobowiązany do posiadania skrzynki pocztowej na listy. W razie jej braku naraża się na karę grzywny. Przepisy określają również wymiary tego typu konstrukcji oraz rodzaj materiałów, z których powinna być wykonana.

Obecnie w tradycyjnej listownej formie najczęściej do adresatów trafiają pisma urzędowe oraz rachunki i faktury, dlatego warto zadbać o stosowne zabezpieczenie tak ważnych dokumentów. Zamiast klasycznego modelu cechującego się raczej słabą jakością, lepiej wybrać stalowe skrzynki na listy do wmurowania z domofonem i szyfratorem, które odpowiednio ochronią korespondencję czy pozostawione awizo przed czynnikami atmosferycznymi oraz wandalizmem.