Panel domofonowy przeznaczony do zapięcia w konstrukcji drzwiowej

Panel domofonowy do konstrukcji drzwi wykonujemy na zamówienie. Z tego powodu oferujemy szerokie możliwości personalizacji. W naszej ofercie posiadamy rozwiązania analogowe, cyfrowe, jak również i w postaci kamery do wideodomofonu. Oferujemy możliwość wykonania panelu domofonowego do konstrukcji drzwi z laserowo wyciętym adresem i numerem posesji. Napis podświetlany jest za pomocą technologii LED, co znacznie polepsza jego widoczność w nocy.

Panel domofonowy do Twojego budynku

Nasze realizacje odznaczają się niezwykłą elegancją i precyzją. Dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów gwarantujemy doskonałą, długotrwałą prezentację. Panel domofonowy do konstrukcji drzwi znajdzie swoje zastosowanie w większych kompleksach mieszkalnych czy biurowych. Przeznaczony jest do montażu w konstrukcjach drzwiowych i naświetlach, zaraz przy wejściu do budynku. Panel domofonowy do konstrukcji drzwi wykonujemy z wysokojakościowej stali nierdzewnej lub w wersji malowanej proszkowo. Nasze propozycje mogą być wyposażone w okienka na wizytówki w celu oznaczenia właściciela przycisku domofonowego. Proponujemy także alternatywę w postaci możliwości wycięcia laserowo numeru mieszkania. Panel może także być wyposażony w czytnik na breloki, pastylki Dallas oraz zamek szyfrowy.

Osoby zainteresowane naszym wykonaniem prosimy o kontakt z działam sprzedaży telefonicznie : 798 107 002 lub @ sklep@spectim.pl w celu uzyskania wyceny.

zdjęcie podglądowe produktu
Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów