Skrzynka na listy z wideodomofonem IP i szyfratorem

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowy i nowoczesny produkt, jakim jest skrzynka na listy z wideodomofonem IP. Produkty tego typu to urządzenia na miarę współczesnych czasów, które idealnie pasują do XXI wieku. Ich cechą charakterystyczną jest wysoki stopień zelektryzowania – w końcu skrzynka wyposażona w kamerę to nie byle co! Dzięki wbudowanemu kamerze wideodomofonowemu można znacznie zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców domu – w końcu lokatorzy mogą zobaczyć, kto stoi obok skrzynki i usłyszeć co mówi. Na wspomniany panel składają się monitor i wygodny panel przedni z przyciskami oraz otworem wrzutowym.

14.jpg

Nowoczesna skrzynka na listy z wideodomofonem

Nie da się ukryć, tego rodzaju zaawansowana technologicznie skrzynka na listy z wideodomofonem to swoiste dwa w jednym – w końcu produkt pełni jednocześnie funkcję domofonu i zapewnia elektroniczne otwieranie bramy oraz furtki. Może właśnie dlatego skrzynka z pełnym oprzyrządowaniem elektronicznym to must have ostatniego sezonu. Skrzynkę z opcją wideodomofonu polecają zarówno dekoratorzy wnętrz, jak i technicy oraz osoby dbające o publiczne bezpieczeństwo. W końcu komfort bliskich jest bezcenny!

Skrzynka na listy z wideodomofonem od Spectim to doskonały wybór

W zależności od własnych potrzeb i wymagań, mogą Państwo wybrać idealną skrzynkę na listy z videodomofonem i szyfratorem. Poszczególne modele różnią się między sobą poszczególnymi parametrami (między innymi dostosowanym rodzajem montażu, specjalistycznym materiałem wykonania, szczegółowym typem monitora, rodzajem i wielkością ekranu, kątem widzenia kamery, szczegółowym rodzajem oświetlenia nocnego oraz innymi funkcjami).

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą skrzynek na listy. Na naszej stronie internetowej nieustannie pojawiają się nowe modele, wciąż poszerzamy dostępną gamę kolorów i wykorzystujemy w procesie produkcji nowe, ciekawe materiały. Skrzynka na listy od Spectim to luksus, na który możesz sobie pozwolić – gwarantujemy atrakcyjne ceny, a przy zamówieniach hurtowych z przyjemnością udzielamy rabatów! Na rynku wyróżnia nas szybka wysyłka i dostawa w ciągu doby lub czterdziestu ośmiu godzin! W przypadku pytań prosimy o kontakt – jesteśmy dyspozycyjni pod adresem e-mail (sklep@spectim.pl), lub pod telefonem (791 995 752). Chętnie Państwu doradzimy w wyborze idealnej skrzynki na listy!

14.jpg
zdjęcie podglądowe produktu
Jest 17 produktów.
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów