Słupek multimedialny to fantastyczne uzupełnienie ogrodzenia, które gwarantuje widoczność skrzynki na listy i paczki oraz adresu zaraz przy wejściu na posesję. To doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych budynków. Słupek świetnie komponuje się z ogrodzeniem i bramami w tym stylu. Elegancki i jednocześnie minimalistyczny design sprawia, że będzie stanowił subtelną, funkcjonalną ozdobę.

Słupek multimedialny i skrzynka na listy w naszej ofercie

Nasza propozycja to posiada wbudowany wideodomofon. Jest to doskonałe rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo oraz optymalną kontrolę nad wejściem na teren posesji. Nasze panele tworzymy na wymiar, co równa się z dużymi możliwościami personalizacji. Oferujemy między innymi laserowo wycinany numer posesji, nazwę ulicy, nazwę firmy czy logo z podświetleniem LED. W naszej ofercie znaleźć można także skrzynkę na listy do słupka multimedialnego. Będzie świetnie nadawać się do wersji z domofonem, wideofonem, z czytnikiem oraz z szyfratorem.

Osoby zainteresowane naszym wykonaniem prosimy o kontakt z działam sprzedaży telefonicznie : 798 107 002 lub @ sklep@spectim.pl w celu uzyskania wyceny.

zdjęcie podglądowe produktu

Słupek multimedialny 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów