Nowoczesna skrzynka pocztowa na listy

Bez skrzynki pocztowej nie sposób wyobrazić sobie życia! Skrzynka nierdzewna na listy to prosty, wydawałoby się – prozaiczny przedmiot jest niezbędny w każdym domu lub mieszkaniu, choć w każdym przypadku przybiera zupełnie inną formę. Skrzynka na listy jest jak produkt gospodarstwa domowego pierwszej potrzeby! To do niej listonosz wrzuca kolorowe kartki z wakacji, życzenia świąteczne od cioci, listy miłosne i mało przyjemne rachunki. Skąd wziął się pomysł na zostawianie wiadomości w konkretnym miejscu? Pierwsze w historii skrzynki na listy pojawiły się w czasach morskich podróży. Podobno marynarze w różnych określonych punktach na trasie zostawiali wiadomości, które były stamtąd dostarczane do miejsca przeznaczenia przez podróżnych, którzy podróżowali w tamtą stronę. Od tego czasu ta szczególna towarzyszka naszych domów ewoluowała, przybierając choćby w formę skrzynki pocztowej na listy do wmurowania z “nierdzewki”, ale jej zasadnicza rola pozostaje niezmienna od stuleci!

14.jpg

Skrzynka pocztowa na listy to nie byle co!

Obecnie w każdym gospodarstwie domowym powinna znaleźć się nowoczesna skrzynka pocztowa na listy. W skrzynki pocztowe - często w modnej aktualnie wersji podtynkowej ze stali nierdzewnej - wyposaża się także inne obiekty, a mianowicie budynki publiczne oraz firmy, które wymieniają urzędową korespondencję. Nie da się ukryć, że żyjemy w świecie możliwości ery internetu, ale w wielu przypadkach skrzynka pocztowa jest po prostu niezbędna. Warto się w nią zaopatrzyć. Szeroki wybór produktów z kategorii skrzynek na listy do wmurowania - w tym ze stali nierdzewnej - znajdą Państwo na stronie internetowej naszego sklepu Spectim. Zapraszamy na zakupy!

Skrzynki na listy odporne na korozję i promieniowanie UV

 

Nie da się ukryć, że fasada jest wizytówką domu, a klatka schodowa zapowiedzią tego, co goście zastaną wewnątrz mieszkania. Wydaje się, że skrzynka na listy przed domem to część wystroju, dlatego właściciele starają się dopasować design nowoczesnego typu skrzynki na listy do zabudowy (wmurowania) do pozostałej części domu. Wybór skrzynki może świadczyć o wyczuciu stylu lub jego braku – wybór należy do Państwa! Ponadto styliści przekonują, że skrzynka, a także numer domu powinny być wzajemnie dopasowane w swoim wzornictwie. Każdy model skrzynki z oferty Spectim posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także na promieniowanie UV , czynniki atmosferyczne i na korozję, co jest szczególnie istotne w przypadku skrzynki na listy w nowoczesnym wykonaniu ze stali nierdzewnej. Ponadto dostępne u nas produkty są niezwykle proste w montażu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i rabaty przy zamówieniach hurtowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami rozmaitych wariantów skrzynki pocztowej m.in. do zabudowy czyli wmurowania, w tym ze stali nierdzewnej oraz wybrania odpowiedniego dla siebie, wyjątkowego modelu!

14.jpg

Nowoczesna skrzynka na listy na miarę Państwa potrzeb

W dzisiejszych czasach skrzynka na listy nowoczesna jest czymś więcej, a nie tylko miejscem do wkładania codziennej prasy i oficjalnej korespondencji. To przedmiot, który może wyglądać stylowo i być produkowany w różnych kolorach i z różnych materiałów, a także w rozmaitych wariantach wykonania, jak np. skrzynka na listy wtynkowa z “nierdzewki” czy w wersji antracyt z numerem domu i napisem z nazwiskiem lub nazwą ulicy. Coraz więcej właścicieli uważa skrzynkę pocztową podtynkową za nowoczesny, specyficzny środek kształtowania przestrzeni wokół miejsca zamieszkania, a nawet tworzenia wyjątkowego wyglądu własnego domu.

zdjęcie podglądowe produktu
Jest 132 produktów.
na stronę
Pokazuje 116 - 132 z 132 elementów
Pokazuje 116 - 132 z 132 elementów