Przelotowa skrzynka na listy czarna 9005 RAL

Nowy produkt

Przelotowa skrzynka na listy w kolorze czarnym - 9005 RAL. Skrzynka przelotowa do wmurowania w ogrodzenie do murku 27-41 cm  lub 18-26 cm

Więcej szczegółów

W magazynie

485,00 zł brutto

  • szuflada do muru 27-41 cm
  • szuflada skośna do muru 18-24 cm
  • szuflada skośna inox do muru 18-26 cm

Więcej informacji

Przelotowa skrzynka na listy czarna 9005 RAL

Przelotowa skrzynka pocztowa do wmurowania w ogrodzenie do murku 27-41 cm. OPCJA szuflada skośna do murków wąskich 18-26 cm. Skrzynka na listy przelotowa czarna spełnia normy europejskie na format A4 i C4, dzięki czemu zmieści korespondencję i ochroni ją przed deszczem i śniegiem.

Skrzynka na listy przelotowa skutecznie zabezpieczy korespondencję

W sklepie internetowym Spectim oferujemy efektowną, minimalistyczną skrzynkę na listy przelotową czarną, która doda posesji elegancji, jednocześnie skutecznie zabezpieczając korespondencję. Subtelne panele naszej skrzynki pocztowej, które będą widoczne z przodu oraz z tyłu murku, posiadają ten sam wymiar: 29x15 cm. Panel przedni zawiera wrzut, natomiast panel tylny wyposażony został w drzwiczki - całość utrzymana jest w tym samym kolorze. Klapkę zasłaniającą wrzut o wymiarze 23x3 cm wyprodukowano z odpornego aluminium. Drzwiczki odbioru z okienkami wizyjnymi otwierają się na prawo (w opcji: otwieranie na lewo). Zestaw zawiera dwa kluczyki dla większej wygody korzystania ze skrzynki przez domowników.

Dzięki wykonaniu paneli z solidnej, trzymilietrowej stali nierdzewnej nasza skrzynka na listy przelotowa czarna wyróżnia się stabilnością oraz trwałością. Doskonałą odporność na destrukcyjny wpływ warunków atmosferycznych gwarantuje warstwa ochronna lakieru proszkowego 9005 RAL.

Produkt objęty jest gwarancją przez okres 2 lat.

Wymiary szuflady 27x13 cm, szuflada skrzynki z małym skosem regulowana w zakresie 27-41 cm lub szuflada mocno skośna do murków wąskich 18-26 cm.

Prezentowana skrzynka na listy dostępna jest opcjonalnie również w wersji lakierowanej na kolor RAL:

- grafitowy RAL7024
- antracytowy RAL7016
- szary diament
- antracyt diament

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: