Nowoczesna skrzynka pocztowa na listy

Mimo iż obecnie wiele osób korzysta z poczty e-mail oraz komunikuje się z innymi telefonicznie, to wciąż trudno sobie wyobrazić życie bez możliwości przesyłania i odbierania korespondencji w tradycyjny sposób. Nowoczesna skrzynka na listy to prosty, wydawałoby się – prozaiczny przedmiot, który nadal jest niezbędny we wszystkich domach i mieszkaniach, choć w każdym przypadku przybiera zupełnie inną formę. Uważamy, że jest to produkt gospodarstwa domowego pierwszej potrzeby! To do niej listonosz wrzuca kolorowe kartki z wakacji, życzenia świąteczne od cioci, wyznania miłosne w papierowej wersji i mało przyjemne rachunki czy pisma urzędowe.

Skąd wziął się pomysł na zostawianie wiadomości w konkretnym miejscu? Pierwsze w historii skrzynki na listy pojawiły się w czasach morskich podróży. Podobno marynarze w różnych określonych punktach na trasie zostawiali wiadomości, które były stamtąd dostarczane do miejsca przeznaczenia przez podróżnych, którzy podróżowali w tamtą stronę. Od tego czasu ta szczególna towarzyszka naszych domów ewoluowała, przybierając choćby nowoczesną formę do wmurowania z “nierdzewki”, ale jej zasadnicza rola pozostaje niezmienna od stuleci! 

14.jpg

Skrzynka pocztowa na listy to nie byle co!

Dobór odpowiedniego produktu, do którego będzie trafiać korespondencja, ma istotne znaczenie. Właściciel powinien zastanowić się nad umiejscowieniem skrzynki pocztowej na listy oraz jej wymiarami. Nowoczesne zestawy są wyposażone również w kamery, domofony czy szyfratory. 
W ofercie marki Spectim są dostępne następujące modele:


• przelotowe do zabudowy, które zostały wyposażone w opcję regulacji długości szuflady, co pozwala idealnie dopasować ją do grubości muru,
• przelotowe z domofonem do montażu na ogrodzeniu lub w wersji do wmurowania (proponujemy wariant jednorodzinny z jednym przyciskiem lub wielorodzinny z kilkoma przyciskami),
• z szyfratorem i domofonem lub szyfratorem i kamerą (oba rozwiązania zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa dla lokatorów oraz chronią korespondencję przed nieupoważnionymi osobami),
• z wideodomofonem, pozwalającym zobaczyć, kto znajduje się przed wejściem, zanim właściciel zdecyduje wpuścić go do środka, 
• pionowe przelotowe (mogą być wmurowane w ogrodzenie lub elewację budynku),
• skrzynki na listy szerokie do murku (również w opcji z domofonem i laserowo wyciętym numerem budynku),
• wtynkowe ze stali nierdzewnej (otwierane z przodu, dostępne są wersje klasyczne lub nowoczesne z szyfrem, domofonem lub kamerą),
• zewnętrzne zawieszane (natynkowe, przelotowe lub otwierane z przodu, w opcji z napisem i podświetleniem).

Obecnie w każdym gospodarstwie domowym powinny znaleźć się nowoczesne skrzynki na listy. Oczywiście w tego rodzaju produkty,  często w modnej wersji podtynkowej ze stali nierdzewnej, wyposaża się także inne obiekty, m.in. budynki publiczne oraz firmy, które wymieniają urzędową korespondencję. Nie da się ukryć, że żyjemy w świecie możliwości ery internetu, ale w wielu przypadkach tradycyjny odbiór poczty jest po prostu niezbędny. Warto więc postawić na modny i wyjątkowy design, łącząc klasykę z innowacyjnymi rozwiązaniami. Szeroki wybór produktów z tej kategorii znajdą Państwo na stronie internetowej naszego sklepu Spectim. Zapraszamy na zakupy! 

Skrzynki na listy odporne na korozję i promieniowanie UV

Nie da się ukryć, że fasada jest wizytówką domu, a klatka schodowa zapowiedzią tego, co goście zastaną wewnątrz mieszkania. Wydaje się, że skrzynka na listy przed domem to część wystroju, dlatego właściciele starają się dopasować design nowoczesnego modelu do zabudowy (wmurowania) do pozostałej części domu. Wybór może bowiem świadczyć o wyczuciu stylu lub jego braku. W naszej ofercie udostępniamy stylowe produkty w różnych wariantach kolorystycznych, które mogą doskonale pasować do dowolnego otoczenia oraz spełnić oczekiwania lokatorów.

Każdy model skrzynki na listy z oferty Spectim posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także na promieniowanie UV, czynniki atmosferyczne i na korozję, co jest szczególnie istotne w przypadku produktu wykonanego ze stali nierdzewnej. Ponadto dostępne u nas artykuły są niezwykle proste w montażu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i rabaty przy zamówieniach hurtowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami rozmaitych wariantów m.in. do zabudowy, czyli wmurowania oraz wybrania odpowiedniego dla siebie, nowoczesnego modelu! 

14.jpg

Nowoczesna skrzynka na listy na miarę Państwa potrzeb

W dzisiejszych czasach nowoczesna skrzynka na listy jest czymś więcej, a nie tylko miejscem do wkładania codziennej prasy i oficjalnej korespondencji. To przedmiot, który może wyglądać stylowo i być produkowany w różnych kolorach i z różnych materiałów, a także w rozmaitych wariantach wykonania, jak np. model wtynkowy z “nierdzewki” czy w wersji antracyt z numerem domu i napisem z nazwiskiem lub nazwą ulicy (z dodatkowym podświetleniem LED). Coraz więcej właścicieli uważa taki produkt za designerski, specyficzny środek kształtowania przestrzeni wokół miejsca zamieszkania, a nawet tworzenia wyjątkowego wyglądu własnego domu. 

Wszystkie elementy wykończenia nieruchomości powinny być ze sobą spójne. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze określonej skrzynki na listy, która spełni wszystkie indywidualne wymagania. Proponujemy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne modele w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz zawsze odpowiadamy na wiadomości e-mail. Zachęcamy również do zapoznania się z poradami i informacjami branżowymi, które zamieszczamy na naszym blogu.

zdjęcie podglądowe produktu
Jest 132 produktów.
na stronę
Pokazuje 24 - 46 z 132 elementów
Pokazuje 24 - 46 z 132 elementów