Stalowa skrzynka na listy do kamery HIKVISION IP z napisem

Nowy produkt

Skrzynka pocztowa stal nierdzewna przelotowa do kamery HIKVISION IP z napisem LED 12 DC . Szuflada skrzynki do murku 27-41 cm.

Więcej szczegółów

Skrzynka na zamówienie

1 000,00 zł brutto

  • szuflada do muru 27-41 cm
  • szuflada skośna do muru 18-24 cm
  • szuflada skośna inox do muru 18-26 cm

Więcej informacji

Przelotowa skrzynka listowa z wyciętym napisem do kamery HIKVISION IP DS-KD8003-IME2 . Skrzynka na listy jest kompatybilna z wideodomofonem i kamerą Hikvision i przeznaczona do montażu w słupku ogrodzenia lub murze. Korespondencja wrzucana jest do niej z przodu i wyjmowana z tyłu.
Prezentowana skrzynka na listy spełnia normy europejskie na format A4 i C4.

Kontrola nad sytuacją dzięki skrzynce na listy z wideodomofonem

Oferowaną w naszym sklepie wysokiej jakości skrzynkę stalową przelotową zaprojektowano specjalnie do kamery. Skrzynka na listy kompatybilna z wideodomofonem Hikvision wykonana została w wersji z napisem z podświetleniem LED 12 DC. Wyjątkowo efektownie prezentuje np. wycięty numer posesji, nazwę ulicy etc.

Skrzynkę na listy kompatybilną z wideodomofonem Hikvision cechuje wysoka wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Materiałem, z którego wyprodukowane zostały panele skrzynki, jest wysokogatunkowa stal nierdzewna szlifowana o grubości aż 2 mm, dzięki czemu wyrób jest solidny i stabilny. Również klapka zasłaniająca wrzut wykonana jest ze stali nierdzewnej. Drzwiczki odbioru z okienkami wizyjnymi otwierają się na prawo (w opcji otwieranie na lewo). Zestaw zawiera dwa kluczyki, instrukcję obsługi i akcesoria montażowe.

Na zamówienie za dopłatą oferujemy modele skrzynki na listy kompatybilnej z wideodomofonem Hikvision o konstrukcji z szufladą skośną, przeznaczoną do montażu w murkach wąskich 18-26 cm. W opcji proponujemy także warianty malowane na kolor czarny, grafitowy i kolor Clasic RAL.

  • Wymiary panela przedniego 29x29 cm
  • Wymiary panela tylnego 29x15 cm
  • Wymiary szuflady : 27x27 cm tył 29x13 cm głębokość  szuflady regulowana w zakresie 27-41 cm
  • Wymiar wrzutu na listy 23x3 cm Klapka zasłaniająca wrzut wykonana jest ze stali nierdzewnej.
  • Materiał paneli skrzynki stal nierdzewna szlifowana 2 mm
  • Drzwiczki odbioru z okienkami wizyjnymi z 2 kluczykami otwierane na prawo. (opcja otwieranie na lewo)

Na zamówienie za dopłatą szuflada skośna do murków wąskich 19-25 cm  materiał stal nierdzewna. Opcja malowana na kolor czarny, grafitowy, kolor Clasic RAL

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.

Zestaw zawiera:  instrukcję obsługi, akcesoria montażowe.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: