Skrzynka pocztowa lokatorska 3-wrzutowa stal nierdzewna Zobacz większe

Natynkowa skrzynka pocztowa lokatorska 3 wrzutowa

SPLOK-3

Nowy produkt

Skrzynka naścienna natynkowa 3 wrzutowa dla 3 użytkowników do montażu na zewnątrz jak wewnątrz budynków mieszkalnych. Możliwość łączenia w większe zestawy - skrzynki dostępne w wersjach  od 2 do 5 skrytek.

Więcej szczegółów

750,00 zł brutto

Więcej informacji

Skrzynka wrzutowa to doskonałe rozwiązanie do kompleksów z dużą ilością mieszkań lub biur. Cechy takie jak, łatwość montażu na ścianie oraz możliwość łączenia w większe zestawy w dużej mierze wpływają na niezawodność naszych propozycji. Zostały one zaprojektowane i wykonane tak aby zapewniały wygodę odbierania korespondencji, jak również i spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa - zgodnie z normą PN-EN 13724.

Uniwersalna skrzynka wrzutowa

Proponowana przez nas skrzynka natynkowa na listy wrzutowa wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wykorzystanie takiego materiału zapewnia odporność na szkodliwe wpływy warunków atmosferycznych. Oznacza to, że z powodzeniem może ona zostać zamontowana na zewnątrz. Nasza skrzynka posiada 3 wrzuty i jest otwierana z przodu za pomocą kluczyka dołączonego do zestawu. W dolnym rogu umieszczone zostały okienka na wizytówki ułatwiające identyfikację adresatów. Skrzynkę wrzutową można bezproblemowo łączyć w zestawy i zamontować na ścianie obok siebie.

Nasze skrzynki dostępne są w różnych wersjach - od 2 do 5 skrytek.

Natynkowa skrzynka 3-wrzutowa - parametry:

  • Wymiary:  385 mm x 355 mm x270 mm (szer.x wys.  x gł.)
  • Wyposażona 2 klucze w komplecie dla każdego użytkownika.
  • Okienka na wizytówkę.
  • Wrzut na listy 320x30 mm na format korespondencji C4 i A4.

7 innych produktów w tej samej kategorii: