Wolnostojąca skrzynka pocztowa 4 wrzutowa na stojaku stal nierdzewna

SPLOK-4-stojak

Nowy produkt

Skrzynka pocztowa stal nierdzewna wolnostojąca przeznaczona dla 4 użytkowników do montażu na zewnątrz jak wewnątrz budynku.

Więcej szczegółów

1 300,00 zł brutto

Więcej informacji

Wolnostojąca skrzynka na listy 4-wrzutowa to wygodne rozwiązanie, cechujące się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Została ona wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia nie tylko doskonałą, ale także długotrwałą prezentację. Skrzynki pocztowe wolnostojące lakierowane odznaczają się bardzo dobrą odpornością na czynniki zewnętrzne.

Wolnostojąca skrzynka na listy - rozwiązanie dla Twojej posesji

Proponowany przez nas produkt jest przeznaczony dla 4 użytkowników i składa się z 4 wrzut otwieranych z przodu. Całość została umieszczona na stojaku. Takie rozwiązanie umożliwia postawienie jej w dowolnym miejscu na posesji. Kompaktowy rozmiar sprawia, że jest to doskonały wybór dla osób, które nie mogą wbudować lub przymocować skrzynki do ściany budynku. Wolnostojąca skrzynka na listy posiada wrzuty mieszczące korespondencje w formatach C4 oraz A4. Każda z wrzut posiada okienko na wizytówkę w dolnym rogu , które umożliwia zidentyfikowanie poprawnego adresata. Dla Państwa wygody przy zakupie dostarczamy także klucze w komplecie - po 2 dla każdego użytkownika.

Wolnostojąca skrzynka na listy przeznaczona dla 4 użytkowników - z 4 wrzutami otwierana z przodu.

Wymiary:  385 mm x 470 mm x270 mm (szer.x wys.  x gł.)

Skrzynka pocztowa wyposażona 2 klucze w komplecie dla każdego użytkownika.
Okienka na wizytówkę.
Wrzut na listy 320x30 mm na format korespondencji C4 i A4.

Wykonana ze stali nierdzewnej.

7 innych produktów w tej samej kategorii: