Skrzynka na listy z domofonem antracyt - grafitowa

Nowy produkt

Skrzynka na listy w kolorze antracyt - grafitowa  z domofonem 1P przelotowa do murku 27-41 cm (opcja 19-25 cm)

Więcej szczegółów

540,00 zł brutto

  • szuflada do muru 27-41 cm
  • szuflada skośna do muru 18-24 cm
  • szuflada skośna inox do muru 18-26 cm
  • antracyt RAL7016
  • grafit RAL7024

Więcej informacji

Skrzynka na listy z domofonem antracyt - grafitowa

Przelotowa skrzynka pocztowa z modułem domofonu dla 1 użytkownika w kolorze antracyt - grafitowa. Skrzynka na listy spełnia normy europejskie na format A4 i C4.

Skrzynka na listy z domofonem - wygoda zdalnego otwierania drzwi

Nasz sklep internetowy prezentuje znakomitą propozycję dla osób chcących mieć kontrolę nad tym, kogo wpuszcza się na teren posesji. Nasza skrzynka na listy antracytowa z domofonem łączy w sobie kilka funkcji, efektywnie dopełniając domowy system bezpieczeństwa.

W produktach tego typu moduł główny do wbudowania w ogrodzenie lub słupek ogrodzeniowy służy do przechowywania korespondencji, wewnątrz budynku zaś montuje się unifon, umożliwiający komunikację przez skrzynkę.

Domofon w oferowanej przez Spectim skrzynce na listy antracytowej współpracuje z standardowymi typami domofonu analogowego 3+n, 4+n, 5+n.

Aby zagwarantować trwałość oraz długi czas użytkowania, do wytworzenia skrzynek użyto wyłącznie z wysokiej klasy komponentów. Klapka zasłaniająca wrzut o wymiarze 23 x 3 cm wykonana została z aluminium. Panele wyprodukowano z wysokojakościowej stali o grubości 3 mm, lakierowanej proszkowo na kolor antracyt - grafit, dzięki czemu skrzynka na listy antracytowa z domofonem zyskuje rewelacyjną odporność na korozję.

Wybierz najatrakcyjniejsze wykonanie skrzynki na listy z domofonem

Pragniemy umożliwić naszym klientom wybór najbardziej atrakcyjnego dla nich modelu, dlatego prezentowany produkt możliwy jest do zamówienia w rozmaitych wariantach.

Za dopłatą dostępne jest wykonanie z szufladą skośną do murków wąskich 18-26 cm z aluminium lub stali nierdzewnej. Drzwiczki odbioru z okienkami wizyjnymi i z dwoma kluczykami otwierane są na prawo, w opcji można się zdecydować jednakże na otwieranie na lewo.

Skrzynka na listy antracytowa domofonem oferowana jest ponadto w niezwykle efektownej wizualnie wersji z napisem z wyciętym i podświetlanym LED, uwidaczniającym np. numer posesji, nazwę ulicy itp.

Aby ułatwić dostosowanie koloru skrzynki do barw danego budynku proponujemy też skrzynki malowane na czarny kolor Clasic RAL.

Gwarancja 2 lata.

  • Wymiary panela przedniego 29 x 24 cm
  • Wymiary panela tylnego 29 x 15 cm
  • Wymiary szuflady z przodu: 27 x 22 cm, tył 27 x 13 cm, głębokość szuflady regulowana jest w zakresie 27-41 cm lub 18-26 cm

Produkty powiązane

27 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: