Skrzynka na listy z domofonem stal nierdzewna inox

Nowy produkt

Skrzynka na listy stal nierdzewna kwasoodporna z domofonem 1P przelotowa do murku 27-41 cm (opcja szuflada regulowana 18-26 cm)

Więcej szczegółów

460,00 zł brutto

  • szuflada do muru 27-41 cm
  • szuflada skośna do muru 18-24 cm
  • szuflada skośna inox do muru 18-26 cm

Więcej informacji

Skrzynka na listy z domofonem stal nierdzewna inox

Przelotowa skrzynka pocztowa ze stali nierdzewnej z modułem domofonu dla 1 użytkownika. Skrzynka na listy kwasoodporna z domofonem do montażu w słupku ogrodzenia lub w murze. Materiał paneli skrzynki: stal nierdzewna o gr. 2 mm - stal nierdzewna kwasoodporna 1.4301 (AISI304, OH18N9).

Skrzynka na listy kwasoodporna - prosty montaż, fenomenalny efekt

Nasza skrzynka na listy kwasoodporna jest rewelacyjną propozycją, łączącą w sobie elegancję wykonania z praktycznymi funkcjami. Zintegrowany zestaw tworzy przelotowa skrzynka na listy rozszerzona o moduł domofonu, który ułatwi wpuszczanie gości do domu. Ponadto stanowi on także formę dodatkowego zabezpieczenia domu, mieszkania czy biura.

W wyróżniający się wysoką estetyką panel przedni wkomponowany został otwór wrzutowy na listy, osłaniany klapką zabezpieczającą korespondencję. Panel zawiera ponadto przycisk dzwonka, a także mikrofon oraz głośnik.

Prezentowaną skrzynkę na listy kwasoodporną wyróżnia prosty montaż. Szuflada o regulowanej głębokości pozwala na bezproblemową instalację w słupku lub murku ogrodzenia. Produkt spełnia normy europejskie na format A4 i C4.

Domofon w skrzynce listowej współpracuje z standardowymi typami domofonów analogowych 3+n, 4+n, 5+n.

  • Wymiary panela przedniego 29 x24 cm
  • Wymiary panela tylnego 29 x 15 cm
  • Wymiary szuflady z przodu: 27 x 22 cm, tył 27 x 13 cm, głębokość szuflady regulowana w zakresie 27-41 cm. Opcjonalnie w sprzedaży dostępna jest również szuflada skośna do murków wąskich 18-26 cm.
  • Wymiar wrzutu na listy 23 x 3 cm.  Nowość!!!  Klapka płaska zlicowana z panelem otwierająca się do środka zasłaniająca wykonana ze stali nierdzewnej INOX
  • Drzwiczki odbioru z okienkami wizyjnymi otwierają się na prawo (opcja otwieranie na lewo).

Gwarancja 2 lata.

Każdy model możemy na zamówienie dostarczyć z wyciętym napisem podświetlanym LED. W wyjątkowo efektowny sposób podkreśli się np. numer posesji, nazwę ulicy czy logo firmy, dodając budynkowi elegancji.

Skrzynka na listy kwasooodporna inox nie pasuje do stylu posecji? W odpowiedzi na indywidualne potrzeby klientów oferujemy także egzemplarze malowane na kolor czarny, grafitowy, kolor Clasic RAL.

Produkty powiązane

27 innych produktów w tej samej kategorii: