Skrzynka na listy przelotowa do zabudowy

Skrzynka na listy przelotowa z oferty naszego sklepu internetowego Spectim to wyjątkowy produkt, który posiada wygodną możliwość regulacji długości przelotu listów i dostosowania jej do grubości muru. W efekcie mogą Państwo otrzymać estetyczny i funkcjonalny produkt, którego uniwersalny charakter umożliwia szybki i praktyczny montaż na każdym murze o praktycznie każdej grubości – aż do maksymalnego rozstawu skrzynki. Dostępne u nas modele przeznaczone do zabudowy są wykonane z materiałów najlepszej jakości, między innymi ze stali nierdzewnej i antracytu. To jakość rekomendowana przez polskich producentów! Każdy produkt z naszego sklepu jest objęty dwuletnią gwarancją. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Nasz zespół fachowców jest chętny, aby udzielić Państwu fachowej porady.

14.jpg

Wygodna skrzynka na listy przelotowa

Przelotowa skrzynka na listy do zabudowy jest przeznaczona do wmurowania, na przykład w słupku od ogrodzenia czy w murze. Produkt tego typu jest wyposażony w drzwiczki odbioru listów z okienkami wizyjnymi i kluczykami, zaś jego głębokość może być regulowana (zakres głębokości wynosi od dwudziestu sześciu do czterdziestu jeden centymetrów, dzięki czemu można ją dopasować do muru o każdej grubości). Nasze produkty spełniają normy europejskie na format A4 i C4, zaś ich wysoka odporność na korozję zapewnia długą żywotność, z której będą się Państwo cieszyć latami.

Skrzynka na listy do zabudowy z szybką dostawą

Co nas wyróżnia? Spectim to szybka wysyłka i dostawa w ciągu doby lub czterdziestu ośmiu godzin! W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail (sklep@spectim.pl), lub pod telefonem (791 995 752). Wycenimy Państwa zamówienie i chętnie doradzimy w wyborze systemu, a przy zamówieniach hurtowych z przyjemnością udzielimy Państwu rabatu!

14.jpg
Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów