Przelotowa skrzynka na listy z napisem stal nierdzewna inox

Nowy produkt

Skrzynka na listy personalizowana. Skrzynka na listy stal nierdzewna inox z numerem i ulicą z LED, przelotowa szuflada do murku 27-41 cm (opcja 18-26 cm)

Więcej szczegółów

Skrzynka z napisem na zamówienie

585,00 zł brutto

  • szuflada do muru 27-41 cm
  • szuflada skośna do muru 18-24 cm
  • szuflada skośna inox do muru 18-26 cm

Więcej informacji

Skrzynka na listy z numerem i ulicą z podświetleniem led. Przelotowa skrzynka pocztowa z napisem do wmurowania dla 1 użytkownika. 

Możliwość personalizacji pozwala stworzyć niepowtarzalny produkt, na skrzynce można umieści  wybrany napis, numer domu lub czy logo.

Oferujemy eleganckie rozwiązanie z napisem ze specjalną klapka z licowaną z panelem skrzynki z otwierania do środka, która doda naszemu otoczeniu nowoczesności.

 Nowość !!! Klapka zasłaniająca wrzut wykonana jest ze stali nierdzewnej w wersji płaskiej - zlicowana z panelem skrzynki

 Skrzynki na listy przelotowe ze stali nierdzewnej kwasoodpornej  1.4301 (AISI304, OH18N9)  są odporne na czynniki atmosferyczne i korozję.  Szeroki otwór wrzutowy 23x3 cm pozwala na dostarczanie listów, katalogów formatu A4 i C4.

Wycięty laserowo napis z podświetleniem LED 12V DC  ( numer posesji, nazwa ulicy, nazwa  firmy czy logo) Kolor LED do wyboru: biały ciepły, biały zimny, niebieski, zielony, czerwony

Konstrukcja skrzynki składa się z dwóch elementów: panelu przedniego  oraz z panelu tylnego oraz z szuflady regulowanej.  Dzięki dwuczęściowej rozsuwanej szufladzie istnieje możliwość regulacji w zakresie 27- 41cm lub 18 - 26 cm. Materiał paneli skrzynki stal nierdzewna szlifowana 2 mm.

  • Wymiary panela przedniego 29 x 15cm
  • Wymiary panela tylnego 29 x 15 cm
  • Wymiary szuflady 27 x 13 cm głębokość  szuflady regulowana w zakresie 27-41 cm lub szuflada skośna do murków wąskich 18-26 cm
  • Wymiar wrzutu na listy 23 x 3 cm. Klapka zasłaniająca wrzut wykonana jest ze stali nierdzewnej.
  • Drzwiczki odbioru z okienkami wizyjnymi z 2 kluczykami otwierane na prawo (opcja otwieranie na lewo).

Gwarancja 2 lata.

11 innych produktów w tej samej kategorii: