Przelotowa skrzynka na listy grafitowa 7024 RAL

Nowy produkt

Skrzynka na listy do wmurowania w kolorze grafitowym 7024 RAL, skrzynka przelotowa szuflada skośną do murku 27-41 cm. OPCJA  skrzynka  pocztowa z szufladą skośna do murków wąskich 18-26 cm

Więcej szczegółów

W magazynie

485,00 zł brutto

  • szuflada do muru 27-41 cm
  • szuflada skośna do muru 18-24 cm
  • szuflada skośna inox do muru 18-26 cm

Więcej informacji

Przelotowa skrzynka na listy grafitowa 7024 RAL

Przelotowa skrzynka pocztowa grafitowa 7024 RAL wykonana z stali nierdzewnej odpornej na korozję. Prosty design skrzynki pocztowej czyni murek nowoczesnym. Skrzynka na listy spełnia normy europejskie na format A4 i C4.

Skrzynka na listy przelotowa - grafitowa elegancja wykończenia posesji

Spectim prezentuje znakomitą propozycję dla wielbicieli stylu minimalistycznego. Wyróżniająca się wysoką estetyką, a zarazem wyjątkową praktycznością skrzynka na listy przelotowa grafitowa dostępna jest nie tylko w wariancie klasycznym, ale przewidziana została również w specjalnym wariancie do wąskich murków. Wymiary szuflady: 27x13 cm; głębokość szuflady regulowana jest w zakresie 27-41 cm. Opcja z szufladą skośną do murków wąskich daje możliwość regulacji od 18 do 26 cm.

Skrzynka na listy przelotowa grafitowa składa się z efektownych paneli o szerokości 29x15 cm. Panel przedni z wrzutem na listy 23x3 cm i panel tylny z drzwiczkami w takim samym kolorze sprawią, że miejsce przeznaczone na pozostawianie oraz odbiór korespondencji stanie się niebanalne i zarazem wyjątkowo stylowe. Drzwiczki odbioru z okienkami wizyjnymi w wariancie podstawowym otwierane są na prawo, w razie potrzeby jednak w naszym sklepie internetowym można zamówić egzemplarz otwierający się na lewo. Zestaw zawiera 2 kluczyki.

Do produkcji naszej skrzynki na listy przelotowej grafitowej wykorzystano wyłącznie materiały najwyższej jakości. Klapka zasłaniająca wrzut wykonana jest z aluminium, gwarantując korespondencji skuteczną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Wytrzymałość paneli skrzynki zapewnia stal nierdzewna o grubości 3 mm. W celu dokładnego zabezpieczenia przed korozją lakierowana jest metodą proszkową na kolor grafitowy 7024 RAL.

Skrzynka na listy przelotowa grafitowa dostępna jest również z wyciętym napisem podświetlanym LED 12V DC, prezentującym wskazany przez zamawiającego np. numer posesji, nazwę ulicy czy logo. To ekskluzywne wykonanie zachwyca i przyciąga wzrok, a wysokojakościowe komponenty gwarantują, że wyrób będzie się rewelacyjnie prezentować przez długie lata.

Gwarancja 2 lata

W opcji proponujemy ponadto skrzynkę na listy malowaną na kolor RAL:

- czarny RAL9005
- antracytowy RAL7016
- szary diament
- antracyt diament

11 innych produktów w tej samej kategorii: